20 III'18
Dzień Otwarty!

W dniu 21 marca w naszej szkole odbędzie się Dzień Otwarty dla uczniów gimnazjum!!!

Serdecznie Zapraszamy!

Przewidujemy również jeszcze jeden Dzień Otwarty w naszej szkole (w kwietniu lub w maju), którego termin podamy późniejszym czasie.

Kasia
13 III'18
Dzień liczby ,,Pi "

,,Dzień Liczby Pi” -Działanie Ponadgimnazjalnego Samorządu Uczniowskiego

Jutro o godzinie 12:20 w sali nr 53 odbędzie się konkurs związany z Dniem Liczby Pi :) Zapraszamy po 5 osób z każdej klasy do udziału w zabawie.

23 II'18
Częściowe podsumowanie zbiórki dla zwierząt..:)

W ramach akcji "Anioły ze szkoły ", która miała miejsce w naszej szkole we współracy z Przedszkolem nr 21 w Rybniku , udało nam się zebrać 50 kg karmy suchej, 12 kg karmy mokrej oraz dużą liczbę koców dla zwierząt znajdujących się w schronisku w Jastrzębiu Zdroju. Karma zostanie przekazana na początku marca do schroniska.

Serdecznie dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w prowadzoną akcję.

Psia i kocia wdzięczność za okazaną pomoc niech rozgrzeje również nasze serca w zimowe mroźne dni.

20180212_135416 — kopia

20180212_135350