03 I'18
Marzycielska poczta...

W grudniu, kiedy na korytarzu szkolnym stała już choinka, a na w całej szkole unosił się zapach ciasteczek świątecznych,uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji "Marzycielska Poczta - napisz list do chorego dziecka". Idea tego przedsięwzięcia bardzo spodobała się uczniom klasy VII i II gimnazjum . I to właśnie oni przygotowali kartki świąteczne i napisali listy oraz życzenia do wybranych przez siebie dzieci. W sumie wysłaliśmy 2 koperty w których znalazły się listy pełne życzliwości i otuchy dla chorych dzieci.Cieszymy się, że ta akcja uwrażliwiła naszych uczniów na cierpienie innych.

20171215_135543

21 XII'17
Wigilia Szkolna

Uroczysta Wigilia Szkolna odbędzie się w dwóch grupach:
1) 8.30 - 10.00 - klasy: II-IV T, II LO
2) 10.30 - 12.00 - klasy: I T,I LO, II-III G, VII SP

Kasia
19 XII'17
Jasełka dla rodziców-Zapraszamy!

Dnia 20 grudnia o godz. 17:00 odbędą się jasełka, wystawiane według tradycji naszej szkoły dla rodziców naszych uczniów.

W tym roku historię Narodzenia Pańskiego przybliży nam klasa III g pod opieką wychowawczyni p. Ilony Wali.

Serdecznie zapraszamy!