26 XI'14
Jesień pełna koloru,zadumy i refleksji..

Listopad to szczególny miesiąc, skłaniający do głębszej refleksji nad ludzkim życiem, jego wartością i sensem. Ten właśnie temat stal się dla uczniów klasy pierwszej gimnazjum motywem przewodnim przygotowanego przez nich wieczoru poetyckiego, który odbył się 26 listopada 2014r. w naszej szkole. W trakcie spotkania zaprezentowane zostały melancholijne wiersze podkreślające zadumę nad tym, co jest ważne w naszym życiu i do czego zmierzamy. Nostalgiczne wiersze były przeplatane piosenkami w wykonaniu uczennic. Spotkanie miało charakter typowo jesiennej zadumy. Młodzież wraz z wychowawcą zadbała również o piękną jesienną dekorację, a słodki poczęstunek połączony z filiżanką kawy czy herbaty przygotowali rodzice uczniów klasy 1. Blasku całemu występowi dodała wieczorna pora oraz płonące świece. Montaż słowno - muzyczny bardzo podobał się wszystkim uczestnikom. I tak jak twierdzili niektórzy był to czas,  w którym mogli się wszyscy wyciszyć, pomyśleć i zatrzymać choć na chwilę. Żegnając się rodzice dziękowali za „wieczór zadumy” i stwierdzili, że z niecierpliwością będą czekali na następne występy.

DCC_1484DCC_1445DCC_1487DCC_1465

DCC_1488