22 XII'14
Wspólne kolędowanie w Naszej szkole

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Są to święta najbliższe i najdroższe naszym sercom, gdyż towarzyszy im niepowtarzalna i wyjątkowa atmosfera. Jest to również okazja do wspólnego kolędowania oraz  zintegrowania całej społeczności uczniowskiej. „Cicha noc, święta noc …” – rozbrzmiewały słowa kolędy śpiewane przez wszystkich, którzy 19 grudnia  2014r. zgromadzili się na świetlicy, aby wspólnie kolędować.  Każda klasa wraz z wychowawcą przedstawiła wybraną przez siebie kolędę.  Nie zabrakło instrumentów muzycznych i zaskakujących aranżacji instrumentalnych. Świąteczny nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom spotkania, którzy z pełnym zaangażowaniem śpiewali prezentowane utwory. Spotkanie przebiegło w miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Wspólne kolędowanie stało się tradycją naszej szkoły.