27 I'15
23 stycznia maturzyści i nauczyciele naszej szkoły bawili się na Studniówce w Rojance

Wybiła godzina 18. Po licznych, trudnych i wymagających zaangażowania próbach, maturzyści zatańczyli dla zgromadzonych wyjątkowy taniec – polonez! Wszyscy widzieliśmy malujące się na twarzach uczniów skupienie, ale też zachwyt, a w szczególności u nauczycielki Wf , która przygotowała młodzież do tego wydarzenia. Trzeba przyznać, iż dziewczyny miały okazję poczuć się jak prawdziwe hollywoodzkie gwiazdy, mając przed sobą rzeszę fotoreporterów. Po przywitaniu, przemówieniu i podziękowaniu wychowawcom w końcu nadszedł czas,na tak długo wyczekiwaną przez wszystkich zabawę.
Obejrzyj więcej
Zabawa- trzeba przyznać, była niesamowita! Chłopcy budzili skrywane przez lata talenty taneczne. Niektórzy bez problemu mogliby uczestniczyć w programach takiej kategorii jak „You Can Dance” czy „Taniec z gwiazdami”! Nie ma wątpliwości, że szalonymi tańcami maturzyści nadrobili wszystkie opuszczone lekcje wychowania fizycznego, a było co spalać! Wszystko to przez wyśmienite potrawy, którym nikt nie potrafił się oprzeć. Warto też wspomnieć o zabawnych prezentacjach, które przygotowane przez ,,studniówkowiczów” idealnie zobrazowały nasze szkolne życie i rozbawiły do łez odbiorców.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Na zegarach wybiła godzina 4. Niepocieszeni uczniowie musieli rozejść się do domów, zabierając ze sobą bagaż wielu wspomnień, które zostaną z nimi do końca życia. Jedno jest pewne - ten wieczór skończył się zdecydowanie za szybko!

Teraz już tylko 100 dni do najważniejszych egzaminów,oby czas Matury okazał się równie udany jak czas Studniówki