29 I'15
Kurs animatora czasu wolnego!

Od listopada2014 w naszej szkole organizowany jest dla chętnych uczniów kurs animatora czasu wolnego. Podczas zajęć uczniowie biorą udział w warsztatach, na których uczą się

w jaki sposób zagospodarować czas dzieciom, młodzieży oraz dorosłym podczas wypoczynku wakacyjnego. Obecnie na zajęcia uczęszcza 16 uczniów naszej szkoły. Kurs jest całkowicie darmowy.

Podczas zajęć uczniowie zdobywają potrzebną wiedzę oraz uczestniczą w praktycznych zajęciach, które dla każdego przyszłego animatora są niezwykle przydatne.

Uczniowie uczą się:

- technik malowania twarzy,

- jak zachęcić nieśmiałego klienta do zabaw grupowych,

- jak pracować z mikrofonem,

- autoprezentacji swojej osoby,

- jak radzić sobie ze stresem,

- jak przeprowadzić zajęcia z dziećmi?
- jak przekonać dzieci do siebie?
- jak mówić do dzieci?

- organizacji mini disco dla dzieci,

- jak zorganizować dobrą zabawę na wieczorek zapoznawczy.

Zajęcia odbywają się w auli szkoły. Po zakończeniu kursu, uczniowie otrzymują certyfikat, dzięki niemu nabierają dodatkowej kwalifikacji zawodowej.

Na kolejną edycję kursu zapraszamy w marcu. Zapisy w sekretariacie szkoły do 16.02.2015.

Kasia