Zespół Szkół Społecznych
im. Wspólnej Europy w Żorach
Otwarty nabór do wszystkich klas Społecznej Szkoły Podstawowej!!!

WSZYSTKIE NEWSY

26 IX'13
Wieczór poezji "Fide et Amore"

Dnia 18 wrzenia 2013 o godz. 19 tradycji stało się zadość i już po raz drugi w murach naszej szkoły odbyło się spotkanie poetyckie z cyklu ,,Usiądź w cieniu słowa, a odpocznij sobie" , które zostało zorganizowane w ramach VII Festiwalu Twórczości Religijnej Fide et Amore. Na spotkaniu poetyckim pt. ,,Wokół tajemnicy cierpienia" odbyła się recytacja wierszy konkursowych, a także koncert uczniów Szkoły Muzycznej. Następnie goście mogli udać się na poczęstunek oraz na wernisaż prac fotograficznych pani Moniki Pieczki oraz naszej uczennicy Karoliny Wiechniak pt.: "Między młodością a przemijaniem..." 
    Obecnością zaszczycili nas Prezydent Miasta Żory Waldemar Socha, Radny Miasta pan Dariusz Domański, Prezes Hospicjum Jana Pawła II w Żorach pani Dorota Domańska,wicedyrektor Szkoły Muzycznej pan Michał Gajda, rodzice, nauczyciele,uczniowie oraz miłośnicy naszej szkoły. 
Wszystkim serdecznie dziękujemy za obecność i zapraszamy już dziś na kolejny wieczór poezji w ramach VIII festiwalu Fide et Amore- Już za rok.

Admin