26 IV'15
Szczęśliwej drogi już czas...

24 kwietnia grono tegorocznych maturzystów opuściło mury szkoły. Niebawem jednak do nas wrócą, bo już 4 maja rozpoczną egzaminacyjny maraton. Dzisiaj zaś odbyło się uroczyste zakończenie roku klas maturalnych.

- Od dziś nie musicie martwić się o niezaliczone zera, nieusprawiedliwione godziny czy niezapowiedziane kartkówki. Zapewne dziś będziecie świętować w swoim gronie wolność od szkoły i wejście w dorosłe życie - mówiła dziś do maturzystów jedna z uczennic klasy III th

Kilku uczniom wręczono nagrody za osiągnięcia w nauce. Odebrała je między innymi Ania Zabłocka , która osiągnęła najwyższą średnią ocen. Nagrodzono też aktorów, którzy reprezentowali szkołę w czasie spektaklów teatralnych i dzięki którym Tatr Szkolny zaistniał. Uczniowie nie pozostali dłużni i podziękowali dyrekcji i nauczycielom za wspólne cztery lata.