24 V'15
Najlepsza klasa w szkole odbyła 2-dniową wycieczkę do Ogrodzieńca

Klasa I gimnazjum w tym roku wygrała konkurs na Najlepszą Klasę w Szkole. Zgodnie z regulaminem konkursu dostała dofinansowanie do wycieczki.Kwota 100 złotych na osobę pozwoliła na zorganizowanie 2-dniowej wycieczki do Ogrodzieńca. W czasie wyjazdu uczniowie zwiedzili Gród Birów, Zamek w Ogrodzieńcu, Zamek w Rabsztynie. Podziwiali miniatury pozostałych zamków usytuowanych na Szlaku Orlich Gniazd.Mieli również okazję skorzystać z toru saneczkowego,  Parku Doświadczeń, Domu Strachów i wysłuchać legend, które towarzyszą temu miejscu. Wieczorne ognisko na zamku i liczne zabawy zapewne zintegrowały grupę jeszcze mocniej. Gimnazjalistom z tej klasy życzymy utrzymania tytułu w przyszłym roku:) Jeszcze raz gratulujemy!!