01 X'15
Przewodniczący samorządu szkolnego wybrany!!

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2015/2016 poziom gimnazjalny

Kampania, która poprzedziła wybory była niezwykle wyrównana i co najistotniejsze merytoryczna. Jak co roku, poza mocnymi programami wyborczymi, kandydaci wykazali się niemałą fantazją i pomysłowością w przekonaniu wyborców do swoich kandydatur. Nie zabrakło plakatów, ulotek i prezentacji.

Podczas wyborów każdy uczeń pobrał kartę do głosowania od komisji wyborczej oddał swój głos na wybranego, jednego kandydata z listy wyborczej.

Kandydatami do samorządu byli: Konrad Fizia z klasy 1g, Agata Gronczewskaz klasy 2g oraz Maciej Krakowczyk z klasy 2 g.

W głosowaniu brało udział 43 osoby(uczniowie i nauczyciele)

Demokratyczne wybory wyłoniły nowy skład Samorządu Uczniowskiego na poziomie gimnazjalnym, który w roku szkolnym 2015/2016 dołoży wszelkich starań, aby godnie reprezentować społeczeństwo uczniowskie oraz rozwijać i uatrakcyjniać życie szkolne.

Skład Samorządu Uczniowskiego:

Przewodniczącym ze znaczącą przewagą głosów został- Maciej Krakowczyk z klasy II gimnazjum!! Gratulujemy!!!

W skład samorządu wchodzić będą trójki klasowe wszystkich klas.

Na poziomie ponadgimnazjalnym przewodniczą szkoły została Alicja Lewosińska z III LO