11 X'15
Integracja klas ponadgimnazjalnych -zajęcia na strzelnicy!

Dnia 8 października uczniowie klas pierwszych ponadgimnazjalnych miały okazję uczestniczyć w zajęciach na strzelnicy sportowej. Pracownicy strzelnicy od wielu lat uczą technik strzeleckich, właściwego obchodzenia się z bronią i chętnie dzielą się swoją wiedzą z przybyłymi grupami. Po krótkim wstępie i zapoznaniu się z zasadami BHP posługiwania się bronią palną uczestnicy przystąpili do strzeleckiej rywalizacji. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta wykazały się opanowaniem przy oddawaniu strzałów, co przekładało się na osiągane wyniki rywalizacji. Wszyscy z entuzjazmem uczestniczyli w zajęciach szczególnie, że towarzyszyli im wychowawcy klas pani Urszula Sieradzka-Zwolińska oraz pani Monika Grzesica. Po zakończonej rywalizacji sportowej klasy wzięły udział w ognisku. Zajęcia uznano za świetną okazję do integracji klas.