28 X'15
Inna forma realizacji zajęć z w-f -13 listopada Vita Sport

url2

13 listopada uczennice klas II i III LO  oraz klas IV będą uczestniczyły w zajęciach z instruktorami Vita Sport.

Dbamy o dobrą kondycję naszych uczniów, ale też staramy się urozmaicać im zajęcia, dlatego kolejna grupa młodzieży wraz z naszą w -fistką Edytą Palm poćwiczy w doskonałej atmosferze,którą można znaleźć w centrum rehabilitacyjno-sportowym w Żorach.

poćwiczysz w doskonałej atmosferze? Jestem pewna, że właśnie je znalazłeś! W naszym centrum, niezależnie od płci, wieku, stopnia sprawności fizycznej, każdy znajdzie coś dla siebie. Od relaksu, odprężenia, przez zajęcia taneczne, kondycyjno - wzmacniające, po squash i siłownię - wszystko stworzone z myślą o Tobie!
Zapewniamy świetne warunki, wysokiej klasy sprzęt sportowy oraz wykwalifikowaną kadrę instruktorów.