02 I'17
Jasełka 2016

,,Miłość rodząca się w Tajemnicy Betlejemskiej Nocy niech napełni nasze serca"

_MG_8948

Zgodnie z tradycją, gościliśmy we wtorek 20 grudnia na jasełkach w murach naszej szkoły rodziców, przyjaciół i sympatyków. Tym razem na przedstawienie zaprosili nas uczniowie klasy III G wraz z wychowawcą, panią Renatą Gałużną-Kulą. W jasełkack wzięli udział także uczniowie klasy II gimnazjum.

Kiedy zapadł zmrok, mogliśmy poczuć magię świąt. Losy współczesnej rodziny zestawione zostały w przedstawieniu z wydarzeniami sprzed 2 tysięcy lat. W ten sposób uczniowie ukazali, że przesłanie tych świąt jest wciąż aktualne. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wspaniała gra aktorów, przepiękne stroje i dekoracja. Wszystko zostało wykonane przez uczniów i ich rodziców, którzy chętnie zaangażowali się w przygotowania tego wieczoru.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i pani Renacie, za to że kolejny raz mogliśmy poczuć miłość i radość z bycia razem.Już czekamy na to co będzie za rok.

tekst zredagowała: Małgorzata Majewska