01 II'17
Gimnazjaliści na balu !!

Dnia 12 stycznia 2017 roku odbył się bal gimnazjalny na którym bawili się wszyscy uczniowie klas gimnazjalnych wraz z osobami towarzyszącymi. Ponadto w balu uczestniczyli rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły.Wszystkich uczniów na początku przywitała przewodnicząca szkoły gimnazjalnej Julia, która w imieniu klasy III przywitała Panią Dyrektor , grono pedagogiczne, rodziców oraz gimnazjalistów z pozostałych klas. Julia w imieniu koleżanek i kolegów z klasy podziękowała nauczycielom za trud jaki podejmowali w ciągu tych trzech lat. Gimnazjaliści na początku zostali poczęstowani pysznym tortem, a cała zabawa rozpoczęła się od odtańczenia przez uczniów klasy III gimnazjum uroczystego poloneza. Następnie bawiono się wspólnie przy akompaniamencie utworów puszczanych przez DJ. Uczniowie robili sobie krótkie przerwy na odpoczynek, ale w zasadzie parkiet nie był pusty ani przez chwilę. Atmosfera była naprawdę wspaniała .W przerwach na tańce delektowano się wyśmienitym poczęstunkiem przy zastawionym stole. Bawiąca się młodzież wykazała się taktem i dużą kulturą osobistą. Uczestnikom balu było trudno się rozstać. To był naprawdę niezapomniany dla przyszłych absolwentów szkoły bal.